| VasileRapidistu13 a întrebat:

Băieți, pe voi vă interesează sănătatea voastră? Adică mâncați sănătos, aveți grijă să nu intrați în depresie, anxietate? Prin sport, îmbunătățirea stimei de sine

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt constiincios de fel, si nu ma pot bucura de substantele care stiu ca imi fac mult rau. La fel si cu mancatul noaptea, viciile si nevoia de miscare. Imi dispar greselile singure.
Cat despre psihic, sunt tot mai bine, in ciuda problemelor. Am crescut intr-un mediu bun.

| VasileRapidistu13 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai da, conteaza sa te controlezi tu si sa alsi problemele, ele oricum vin, conteaza cum le gestionezi, ca asa ele tot vin.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, și nu prea. Dar mă strădui.

| T0T a răspuns:

Atât cât mă lasă contextul. Din păcate, cușca socială nu e o glumă.

| VasileRapidistu13 explică (pentru T0T):

Cea mai proasta parte e ca jungla asta e numita societate, in ghetouri sirene de politie si eco-uri, bagaboti, traficanti pusi pe "stouri".

| T0T a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Partea proastă e că unii fac cam tot ce vor, fără griji, în timp ce „fraierii" se complac în mizerie.

| VasileRapidistu13 explică (pentru T0T):

Probe apar, probe dispar depinde de cat cascaval are tati in buzunar.