| Biby a întrebat:

Barbatii stiu de menstuatie? Mie mi-a venit si imi este rusine sa-i spun tatalui.

Răspuns Câştigător
| Iheartshoes a răspuns:

Normal ca stiu.Ei la randul lor au avut iubite si apoi sotii.
E total falsa fraza"Doar unii". menstruatia e ceva normalwinking
Cum ar fi sa nu stie barbatii ca exista rochii? Nu le folosesc ei dar partenerele da.
Nu trebuie sa-ti fie rusine sa-i spui. Daca vrei sa afle roag-o pe mama sau bunica sa-i zica iar daca nu, nu te ascunde, va afla din intamplare.
Bafta!

6 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Tatal tau trebuie sa stie.De obicei barbatii nu stiu insa unii da.De exemplu profesorii de educatie fizica stiu.Ei sunt singurii care stiu. Nu trebuie sa iti fie rusine, doar e tatal tau.Nu e mare lucru. Daca totusi nu vrei sa ii zici spune-i mamei tale sa ii zica ea.Pana la urma tot trebuie sa afle.Succes!

| aniriiiiii a răspuns:

Km sa nu stie de menstruatie? normal ca stiu.de ce sa ii spui tatalui tau? ii spui mamei tale si poate ea ii va spune luiwinking eu de obicei cand sunt asa incerc sa nu se observe ca mi`e rau.sa nu stie nimeni doar mama big grin :*

| Naspa6969 a răspuns:

Depinde de ce fel de barbati. daca barbati au avut surori care au patit asa ceva stiu, daca nu au avut nu stiu.

| PinkDea a răspuns:

Orcine stie de asa ceva si nu ai dc sa te ascunzi de tatal tau

| saddasdasdad a răspuns:

Lol laughing haha

| alicecristiana a răspuns:

Crezi ca mama ta nu a avut asa ceva si tatal tau nu stia?
Fa-ti curaj suli spune-i, ori lasa-i un biletel ceva