| Anonim_4797 a întrebat:

Bruneta sau roscata? Care atrage mai mult atentia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta roscatele atrag mai mult atentia, dar, cu toate ca acestea ies in evidenta, majoritatea par a prefera brunetele. Mie-mi plac ambele culori(in cazul roscatului prefer nuantele inchise, naturale), dar prefer brunetul.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele dacă știu ce vor!
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Depinde...

| Ryuzaki a răspuns:

Roscata... un rosu cat mai aprins.

| anDa a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte. Poate unii prefera brunete, pe cand altii... roscatele.

| Anonymus314 a răspuns:

Hmm. mie o bruneta

| Amaliutss a răspuns:

Bruneta... e mai fain decat roshkta

| Dolly_2615 a răspuns:

Roscata

| BoBBy a răspuns:

Bruneta happy

| Katy_8817 a răspuns:

Depinde si de tenul tau si ce nuata de par ai acum; sunt mai multe criterii dupa care te poti lua, dar cel mai important pana la urma e ce iti place tiewinking
p. s eu prefer rosct, dar asta e parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e prevazuta de natura cu tot ce trebuie fara zgircenie cred ca nu prea mai ma uit la culoarea parului. Poate sa si-l faca cum vrea ea.