| Kanpeki a întrebat:

Bucuresti sau Cluj? Care oras e mai frumos dupa parerea voastra?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cluj-Napoca.Categoric.Le cunosc destul de bine pe ambele.Mai ales in privinta curateniei din parcuri.

| gemeni6226 a răspuns:

Clujul pentru ca oamenii sunt mai ospitalieri si te imprietenesti mai usor, te simti mai repede acasa decit la Bucuresti.

| Anonimuserr a răspuns:

Bucureștiul are farmecul lui dar la fel și Clujul.
Găsești obeictive turistice frumoase atât în București cât și în Cluj Napoca. Cum spuneam, fiecare oraș are frumusețea lui. Clujul este reședință de județ, prin urmare sunt foarte multe atracții turistice.

| Kanpeki explică (pentru Anonimuserr):

Stiu, am vizitat ambele orase dar voiam o alegere exacta. Nu poate fi egalitate. laughing

| Anonimuserr a răspuns (pentru Kanpeki):

Eu zic să vizitezi Clujul pentru că este "Capitala Transilvaniei"

| Kanpeki explică (pentru Anonimuserr):

Pfff. L-am vizitat de nenumarate ori... In Bucuresti am fost doar o data dar nu mi se pare asa de primitor, nu stiu de ce.

| Anonimuserr a răspuns (pentru Kanpeki):

Atunci vino la București, aici sigur nu te plictisești sub nici o formă. Sunt multe baruri, pub-uri, cluburi, obiective turistice, parcuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca aspect, toata Romania urbana lasa de dorit. Ca si viata e Bucurestiul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amsterdam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj.

| NoRegretsxx a răspuns:

Bucuresti clar! Viata e frumoasa aici de fapt laughing

| 7octombrie a răspuns:

Cluj, clar!