| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Bucurestiul Avantaje si Dezavantaje?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avantaj pentru magazinele care le are si dezavantaj e ca polueaza mult sunt rromi multi pe acolo si esti prost platit la munca ca in toata tara.

| BlaBlaa a răspuns:

Avantaje: bucurestiul este unul dintre cele 2 orase/locuri din Romania considerate de catre vestici decente in privinta standardelor de viata, este capitala, adica cel mai important oras din Romania, ai de unde alege, etc.
dezavantaje: poluare, aglomeratie, hoti, plus diverse "tentatii", care te-ar putea schimba in rau sau in mai rau.