| BRG a întrebat:

Bun găsit stimați prieteni, ce crede-ți Șerban Huidu va fi arestat? Va face 8 ani închisoare? Sau va scăpa, vă doriți să scape, sau să plătească pentru ceea ce a făcut? Crede ti că este vina lui in totalitate? Ce se va intimpla cu emisiunea lui foarte urmărită, cronica cîrcotașilor. Vă multumesc. Cristi.

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Daca se va gasi vinovat va fi arestat.Si da, as dori sa scape caci e un om bun si emisiunea foarte vizionata nu merita lasata "incompleta". Sper sa fie totul bine!

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cristi, lucrurile stau cam asa : avea viteza cu doi copii in spate, a intrat pe contrasens si au murit 3 oameni. Nu ma intereseaza persoana lui Serban Huidu si nu ii doresc nimic, din simplul motiv ca altele sunt dorintele mele la ora actuala! Indiferent daca face puscarie sau nu, Huidu este terminat ca si imagine publica. Nu stiu cu ce curaj va mai aparea pe la Cronica...
P.S. Cand Teo Peter a fost omorat intr-un accident, de catre un american, ne-am dorit cu totii ca acela sa faca puscarie...acum au murit oameni simpli, de ce nu ne-am dori acelasi lucru?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ca sa nu mai vorbesc de Laura Stoica...a murit nevinovata, ea si sotul. Daca soferul acela ce a intrat in ei, nu ar fi murit si el in accident, cu siguranta ca ar fi facut ani grei de puscarie...

| stejara2 a răspuns:

Indiferent cum, dreptatea trebuie sa primeze,imi pare rau pentru Serban,dar faptul ca esti persoana publica nu iti da dreptul sa calci in picioare legile! Putea sa fie mai prudent mai ales ca in masina sa se aflau doi minori,si a avut si el un accident,a stat in coma,si deci imi pun o intrebare,de ce i s-a mai dat voie sa sofeze? Oare accidentul suferit nu i-a mai luat din reflexele bune de la volan? A mai facut un test de sanatate de reflexe la volan dupa ce s-a refacut fizic si psihic de la accident?
Daca nu, vina nu ii apartine numai lui, mai sunt destui care poarta vina! Ganditi-va si voi.

| Bunicul62 a răspuns:

Cristi dar ce faci cu cei 3 din cosciuge ca familia le face rinduielile de ei ai uitat?

| Nede a răspuns:

Eu cred ca daca va fi gasit vinovat va fi condamnat la inchisoare.asta doar daca nu a avut discernamant in momentul accidentului

| play_5784 a răspuns:

Ma da cine suntem noi sa judecam? a gresit, plateste, asta nu decidem noi!

| MarianaS a răspuns:

Toata lumea vrea ca Serban Huidu sa intre la inchisoare si toata lumea se plange ca vai, de ce nu plateste si el la fel ca ceilalti. Multi nu iau in considerare ca accidentul pe care l-a avut la schi in urma cu cateva luni i-a provocat leziuni la creier. Si am vazut in multe parti ca unii il acuza de crima. Crima e facuta CU INTENTIE.Toata lumea vorbeste de el de parca a facut ceea ce a facut intentionat. Voi toti vedeti numai ceea ce vi se arata si refuzati sa aprofundati situatia.Cu mentalitatea asta nu o sa ajungeti prea departe. Va dati seama ca nici el nu se simte prea bine, stiind ce a facut.

| onutzaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar parerea mea este ca el nu avea voie sa conduca dupa accidentul pe care la avut.Sa speram ca se va face dreptate si daca este vinovat asta e trebuie sa plateasca. Despre emisiune cred ca va continua, numai ca nu va mai fi privita ca inainte.