| anonim_4396 a întrebat:

Nu îi este deloc rușine lui Huidu sa prezinte emisiunea cronica cîrcotașilor stiind ca a omorît niste oameni? Ce tupeu are nesimtitul ăsta.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De parca ar fi singurul cu tupeu.
La cati nesimtiti avem in conducerea tarii si cei care ne fura, crezi ca unul in plus mai conteaza?
Sunt multe exemple, asa ca, o lasam balta.
O zi bunahappy

33 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ce are sula cu prefectura? De ce i-ar fi rusine sa prezinte o emisiune, de ce e nevoie de tupeu pentru asta? Daca se reprofila si de maine era sculer-matriter, ai fi intrebat la fel? Nu i-ar fi rusine sa fie sculer-matriter dupa ce a omorat niste oameni?

| Fatamuntilor a răspuns:

Chiar daca se zice ca ar fi fost un accident, si-a ispasit pedeapsa!
Eu cred ca Serban regreta si ca orice om merita o a doua sansa!
Oricum Cronica Carcotasilor era mai buna in formula initiala cu Huidu si Gainusa!

| sublime89 a răspuns:

Si pe langa asta l-a mai alungat si pe Gainusa de la emisiune, uitand ca acesta a pastrat emisiunea vie in toata perioada in care Huidu a absentat datorita imaturitatii de care a dat dovada. Imi placea Huidu pe vremuri, dar de cand a avut accidentul de schi, s-a schimbat in rau. Preferam emisiunea fara el ca prezentator, doar cu Gainusa si Dezbracatu.

| Mayar a răspuns:

"Cu faitonul eu imi caut o femeie sa ma-nsor
Stiu cum se face ca-n celula am avut televizor
Am vazut cum se iubeste bombonelu' cu matusa
Cum in fiecare miercuri Huidu pupa Gainusha"

| Croampa a răspuns:

Nu prea are legatura prezentatul unei emisiuni cu un accident de masina. Nu inteleg de ce jignesti acel om.

| Lawliet14 a răspuns:

Trebuia sa-si asume public fapta, dar uite ca poate trai si asa bine mersi. Ba mai mult, isi face si treaba dinainte. As zice ca nu e treaba noastra, dar da, a omorat niste oameni si numai in pielea acelei familii sa nu fii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce, ia omorat intentionat? Le-a dat in cap? Le-a bagat cutitul in spate? Accidente se intampla tot timpul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu si accidente la fel de grave. Vinovat oricum a fost.
Nu cred ca mai ziceai la fel daca in locul lui Huidu era taica-tau si chiar si acum infunda puscaria. Sau sa fi fost chiar victima cu restul familiei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca îi i ei apărarea lui huidu

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am spus ca nu ma uit la emisiune oricum fara Gainusa.
Tu altceva in afara de tocuri mai stii pe site-ul asta?
Nici sa intelegi un raspuns nu esti in stare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da, se intampla lucruri foarte grave in fiecare zi, dar nu sunt atat de mediatizate pentru ca vinovatii nu sunt persoane publice. Nu am spus ca nu este vinovat, dar nu inteleg ura asta pentru el. Se vedea ca l-a afectat ce s-a intamplat, l-ai vazut tu bucuros ca ia omorat? La mine in zona sunt criminali in libertate. Oameni care au omorat cu sange rece. Asa ca las-o balta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca era un om de rand nu scapa din puscarie acum.
Ca omori sau nu din sange rece e mai putin relevant. Fiecare crima are pedeapsa ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de ce ma jignesti?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fiindca meriti. Ai o varsta, nu te plange ca un copil mic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu privesc entuziasmat spre noul sezon.

Nu stiu, dar pentru mine cronica era Gainusa. Mi se parea nucleul emisiunii.

Dezbracatu e amuzant doar pentru oligofreni, iar Huidu e doar tare-n clanta, insa nu m-a amuzat cu nimic in mod deosebit pana acum. Restul membrilor sunt la fel de fazi.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa recunoastem ca inainte, cronica era formidabila cu Huidu si Gainusa...
Poate ar fi si astazi, dar multi il privesc cu dispret si prefera sa se uite la alt ceva..si ma intreb..la ce sa ne mai uitam? de la traznitii l-au eliminat pe cel care era sufletul serialului adica pe Marlanul...la alte posturi se dezbate prostia si amantele manelistilor...pentru ce mai platim cablu?
O zi bunahappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Exista ceva.
www.timesnewroman.ro

Au si emisiune TV pe Prima, uneori.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge mergewinking
Multumesc happy

| AirănMeidăn a răspuns (pentru caramela):

l-au eliminat pe marlanu'? de ce/

| caramela a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu au dat un comunicat concret, au zis ca dl Toni a ales altceva, tind sa cred ca nu a plecat de buna voie..pacat, au pierdut mult cu plecatea lui Tilicawinking
O seara bunahappy

| Cσcσ a răspuns:

Serios?
Eu nu inteleg de ce s-a retras de la inceput. "xJelliSkittles" are dreptate, se mai intampla accidente. Si mie mi se poate intampla, dar nu voi renunta la viata mea pentru un mic accident. Imi voi asuma intreaga vina, dar nu voi renunta la ce este al meu. happy
Pa!

| anonim_4396 explică (pentru Cσcσ):

Mic accident? A omorat niste oameni.
Amin... straight face

| Cσcσ a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Nu a fost nici primul si nici ultimul accident din lume.
Uite ce e, prietenii mei imi spun mereu ca nu am inima, deci nu ma judeca.

| anonim_4396 explică (pentru Cσcσ):

Situatia era alta daca iti murea tie cineva drag accidentat de Huidu.

| bradysandro a răspuns:

Http://www.dcnews.ro/......85042.html se pare ca nu ia mai prea mers rantigul. Sper sai scoata emisiunea din grila

| EdyakaSmoke a răspuns:

Si care e problema ca prezinta emisiunea? ce va doare pe voi... omu' isi contiua meseria! Ce vroiai sa faca, sa mearga la inginerie puturoasa?

| JulesDC a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el? Si ce legatura are emisiunea cu accidentul? A fost un accident nu s.a intamplat intentionat. Oamenii mereu gasesc un motiv sa ii injoseasca pe ceilalti :/ de parca nu am fii toti la fel

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Eu nu mă uit la emisiunea aia. Decât să îl văd cum râde și se distrează dupe ce a făcut ațâta rău mai bine nu ma uit oricum nu pierd nimic.

| Exeemii a răspuns:

El nu a omorat acei oameni pentru ca asa a vrut. E vinovat, intr-adevar, putea sa fie cu MULT mai atent. Insa accidente se intampla peste tot, nu din vointa lui i-a omorat. Invatati sa faceti diferenta intre crima si accident. Crima e suprema, iei viata unui om pentru ca asa vrei tu. Dar in cazul lui Serban, el nu a intentionat sa ii omoare.

| anonim_4396 explică (pentru Exeemii):

A mers pe contrasens fara sa se asigure. A mers pe risc.
Merita mai multi ani de puscarie.
Sofatul nu e pentru toata lumea.
Accidente ca accidente, dar nu omori lumea nevinovata care merge regulamentar.
Crima este crima indiferent de intentie. Atentia nu e ceva optional in trafic.
Huidu a fost un criminal in trafic.

| Exeemii a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici ai dreptate. Eu spuneam doar ca el nu a plecat de acasa cu intentia de a omori pe cineva. Faptul ca a mers pe contrasens si astfel i-a ucis, da, este vina lui si pentru asta merita o pedeapsa ceva mai insemnata. Dar uneori, remuscarile sunt mai insuportabile decat orice pedeapsa si mare mi-ar fi mirarea sa aflu ca nu are mari remuscari.

| Noonehereyet a răspuns:

Buna!
Mereu va avea pe constiinta accidentul, dar viata merge inainte oricat de grea si plina de obstacole este.
Si in primul rand nu i-a omorat intentionat, ceea ce accentueaza vorbele rele "Cum poate un om inconstient sa se mai prezinte la televizor?".
Noi il judecam pe el, dar nu ne gandim ce e in sufletul lui.
Si avand in vedere toti nesimtitii -hotii- din lume pe care nu-i judeca nimeni, acest om e inger pe langa ei.
O zi/seara placuta!

| Ioanarri a răspuns:

Și eu mă intrebam exact același lucru.