| ovidiu97 a întrebat:

Credeti ca huidu va scapa de inchisoare?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Va fi greu sa iasa fara probleme, poate are noroc.

| Dash a răspuns:

Cred ca da...

| VladimirPutin a răspuns:

Normal că va scăpa prostu
Cine intră în închisoare dacă omori pe cineva în Romania?

| justitiarul a răspuns:

Da pentru ca in Romania, in marea majoritate a acestor accidente se primeste pedeapsa cu suspendare.
Dar inca nu s-a finalizat ancheta asa ca e aiurea sa ne dam cu presupusul.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Poate da, poate nu, dar un lucru ştiu sigur: nu vai mai avea tupeul să prezinte la Cronică pentru nimica în lume. Sau dacă îl va avea, lumea îl va da afară, ahh, pe cine glumesc, suntem în Româniaaa.

Baftă!

| Tania a răspuns:

Nu cred,iar daca va intra nu va sta mult.Mie imi pare rau de cele intamplate.
Faza este ca dupa accidentul care l-a avut la cap, nu trebuia sa se grabesca sa conduca si sa mai astepte pentru eu cred ca dupa un asemenea accident nu mai are concetratia de care are nevoie, mai ales pentru.condus

| poateEU a răspuns:

Nu face frate, da banutu si scapa, doar asa functioneaza Romania, nici 1% sanse sa faca inchisoare, "cronica carcotasilor" sigur va disparea, huidu sia facut-o cu mana lui, a pierdut tot cariera banii etc...

| Adrian4123 a răspuns:

El va scapa din inchisoare dupa parerea mea: 1)El chiar nu a vrut sa omoare acei oameni si se vede asta pe el e 2) E o vedeta deci scad sansele 3) A zis ca va ajuta familia cat poate... Imi fine nu ar fi corect sa scape nepedepsit findca desi nu a vrut sa faca asta a fost vina lui! Se spune ca el ar fi vrut sa faca o depasire la curba cu viteza de 100km/h parca (asa a spus martorul), dar el a declarat ca nu era vorba despre depasiri ci despre faptul ca a pierdut controlul de la viteza... Desi nu e corect tuturor ne-ar placea sa scape.

| Didoo a răspuns:

Sper ca da... cu toate ca sunt putine sanse.Este o persoana publica si nu chiar " adorata ", mai ales pentru injuriile aduse la politia romana, si faptul ca mereu radea de cei care fac greseli, in emisiunea de pe prima tv. Sper ca oamenii sa se gandeasca ca are o familie acasa, cu 2 copii mici si oricat rau a facut, copii nu merita sa creasca fara un ata. Oricum, constiinta o sa-l omoare mai mult decat puscaria. Mult noroc, ii urez.

| Apache a răspuns (pentru Didoo):

Aha...si acum daca ai copii acasa poti face orice? e bine de stiu, asa o sa fac si eu 10 copii si pornesc la vanatoare pe sosele
NU frate... legea e lege,nu conteaza ce ai acasa, cine esti sau daca ai vrut sau nu!
gresesti, platesti... punct

| Didoo a răspuns (pentru Apache):

Nu e vorba despre asta. Este vorba ca el este un inconstient, dar cel mai mult vor plati copii lui ( jignirile de la colegi, sa creasca fara tata ). Legea e lege, dar pana la urma, nu e singurul care plateste!

| ilie98 a răspuns:

Sunt 100% ca va scapa de inchisoare

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Consider k asa ar trebui. imi plaeau diminetile cu el la Kiss fm dar stiti foarte bine ca se simtea k nu mai e acelasi om de dupa accidentul de la Innsbruck si pana la urma cronica carcotasilor este o emisiune de divertisment si ei rad nu cu rautate doar este divertisment deci trebuie sa ne distreze si dupa cum l-am vazut de afectat de cele intamplate inchisoare i-ar mai trebui. k ar fi perfect(ironic vorbind)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie, oricum acum ii trebuie vreo luna de psihoterapie!

| CEA a răspuns:

Face cu suspendare. Fara cazier.Scapa ieftin.

| DarkVoid a răspuns:

Traim in Romania deci...

| NataliaMirela a răspuns:

Cu siguranta va scapa can romani n-ai cum sa nu scapi cand esti un milionar cu buzunarele pline de bani desi chiar o sa-mi fie dor sa ma uit la crcotasi.