| BRG a întrebat:

Bun găsit tuturor de mult timp nu am m ai pus nici o întrebare pe acest site, dar chiar am nevoie de ajutorul vostru sper să nu rîde-ti si voi de mine, eu de ceva vreme mi am făcut niște cărți de vizită pe care scriu masaj de relaxare si prețul adică 20 lei ora, Ieri mă sună o fată din cora la care i am lăsat acest fluturaș si mi spune că vrea si ea masaj, dar dacă fac și erotic pentru bărbatisu că nu i se m ai scoală, de ce oamenii ăștia î si bat joc de cineva care chiar vrea să facă ceva, de ce doar cei care fură și nu fac nimic bun pentru societate sînt bine văzuți? Încerc și eu să fac un ban dar văd că nimeni nu mă ajută, toți rîd de mine și i si bat joc. Vă mulțumesc pentr u răbdarea cu care a ți citit aceste cuvinte, și aș aprecia dacă ave-ți vreun sfat potrivit pentr u mine. Numai bine vă doresc. Cristi bucurești,

Răspuns Câştigător
| MusicMyLife a răspuns:

Nu ar trebui sa te descurajezi la fiecare proasta care vine si isi bate joc de tine sau rade de tine. din potriva! ar trebui sa continui munca ta. este foarte bine ca doresti sa iti faci niste bani. multa bafta in continuarewinking

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca si-a batut neaparat joc, doar ca majoritatea coplesitoare a celor care fac masaj la domicliu mascheaza sub aceasta activitate una de prostitutie. Ca sa asiguri pe toata lumea ca esti serios, gaseste-ti un sediu in care sa nu se puna problema intimitatii, erotismului si subliniaza in anunturi ca faci masaj de relaxarea pentru persoane de toate varstele. Iti recomand sa incerci sa-ti gasesti clienti de varsta a treia, vartsnici, imobilizati, ei chiar au nevoiede asta si sigur nu se vor gandi la erotism.

| micurutza2005 a răspuns:

Poate nu ai specificat clar in fluturase ca faci masaj de relaxare etc nu masaj erotic, sexual ...cum mai e el nu stiu, asa ca specifica ce fel de masaj faci si ca e pentru toate varstele si sexele si pentru cei bolnavi sa le stimulezi circulatia sanguina la picioare si tonusul muscular etc la cei cu pareze, sau care au nevoie de masaj dupa vreun accident vascular sau de alt tip care necesita fizioterapie si masaje si din astea pentru recuperare sunt destui care au nevoie de exercitii si masaj de recuperare si tu poti sa le spui ca i ajuti sa se refaca etc.fi mai explicit ce faci pe cartile alea de vizita ca altfel intelege lumea aiurea si vor si altceva si daca ti se propune asta refuza dragut nu te supara si vorbi urat sau ceva din astea ca altfel pierzi clientii spui frumos ca a inteles gresit si ca tu de fapt faci masaje de celelalte pentru spate picioare etc ce faci tu la masaj si atunci nu o sa mai fi inteles aiurea daca explici clar despre ce e vorba. ok succes!

| Deea a răspuns:

Nu baga in seama toti prostii.

| morena a răspuns:

Si daca acea,, proasta "chiar are nevoie de tine? Daca nu si bate joc si chiar are nevoia de acel masaj?

| LoveNeverDies a răspuns:

De ce te descurajezi la prima fata care face misto? vede`ti de treaba ta, investeste acolo, nu`i baga in seama si gata. oamenii sunt rai, si vor fi mereu.nu va fi never lumea roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vina ta, deoarece dai carti de vizita numai la prospaturi