| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni! Unde o sa vă petrece ti Crăciunul si Revelionul? Si dumneavoastră doamnelor domnișoarelor optati pentru pantofi cu toc sau pantofi fără toc. Sănătate multă.

18 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna, Cristi. Ce mai faci? Tot sus pe toc?

| BlackRose03 a răspuns:

In casa stand pe TPU si uitandu-ma la filme siropoase.Stiu,am o viata tristă

| anonim_4396 explică (pentru BlackRose03):

Deci suntem 2 deja! laughing

| cristinamnt a răspuns (pentru BlackRose03):

Same laughingdoar ca eu ma uit la seriale

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Relaxare totala, acasa si bineinteles intr-un stil comod, fara agitatie.

| AdrianVoicu a răspuns:

Luati-ar f$c pantofii, Cristi laughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Ha ha ce amuzant esti, deloc

| AdrianVoicu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Hihihihi ba da sunt laughing) Ia zii cat portii? sa iti cumpar o pereche de pantofii
, de 5 ani m-ai innebunit cu pantofii tai laughing))

| dragodana a răspuns:

Salut! Craciunul-in familie.Revelionul-la restaurant, normal.Bineinteles pantofi cu toc.Sunt comozi fiindca au putina platforma, dar nu i-am mai purtat de 1, 5 ani pentru ca sunt de ocazie si aceste nu s-au ivit in 2017.Nu imi voi lua pantofi de schimb.Rezist pe tocuri.

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu si Dan Negru, papucei de casa si pijamale; nu inteleg arta coordonarii picioarelor in asa fel incat sa ai echilibru pe tocuri

| FoundYouLover a răspuns:

Craciunul l-am petrecut la parinti, Revelionul acasa la mine.In general optez pentru pantofi fara toc ca sunt mai comozi si eu am un job la care stau mult in picioare, deci conteaza mult pentru mine sa am incaltaminte comoda, dar la ocazii port pantofi cu toc, mai ales cei cu toc cui, ca sunt mai elefanti si mai finuti.

| FoundYouLover a răspuns:

Mai eleganti voiam sa spun, dar vad ca sampania de aseara vorbeste in locul meu, ca am scris ca pantofii sunt elefanti.

| Anonima6789777 a răspuns:

Craciunul este despre familie happy Acasa cu cei dragi, sincer nu m-as simti bine intr-un local in seara de 24 laughing Iar trecerea dintre ani o voi petrece la o pensiune din inima Bucovinei.
In zona noastra la petreceri se danseaza foarte mult, tocuri imi iau... dar am si ceva de rezerva in caz ca o sa pic pe jos de durere.

| AdinaanidA a răspuns:

Crăciunul l-am făcut acasă cu toată familia, Revelionul il fac în Grecia în Patras la bunici. Inca nu m-am hotărât asupra ținutei.

| pisciutza19 a răspuns:

Acasa.

| AlinaInk a răspuns:

Pantofi cu toc clar. mi-am luat si o rochita draguta de pe https://www.shine-boutique.ro/imbracaminte/rochii-de-ocazie
Ghici pe care am ales-o!

| PepsiGirl a răspuns:

Acasa! Pantofi fara toc, pe tocuri sigur cad in nas.

| prettywomen a răspuns:

Eu voi opta pentru pantofi fara toc deaorece vreau sa ma simt libera si sa ma destrez