| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Bun lume, am o intrebare...deci, contul meu de facebook a fost blocat temporar...si intrebarea mea este, cam cat timp va sta blocat? sad

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Până înveți să scrii.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

Ce eroare primești?

| SakuraMiraiEdo explică (pentru Anonimuserr):

Pai cand intru imi arata "Din pacate, contul tau a fost blocat temporar"

| Anonimuserr a răspuns (pentru SakuraMiraiEdo):

Da urmează pașii aceea pentru deblocare. Te va pune să-ți recunoști prietenii să vezi cum îi cheamă și cine sunt.

| SakuraMiraiEdo explică (pentru Anonimuserr):

Pai, ma pune si sa arat un document de identitate si eu nu am asa ceva...adk buletin, pasaport etc.

| Anonimuserr a răspuns (pentru SakuraMiraiEdo):

Nu prea e bine. Nu știu ce ai făcut practic... DE ce te-au blocat așa.