| Соня14 a întrebat:

Bună!
Aș vrea calități care să înceapă cu literele : L a m u l ț i a n i!
calitățile să fie pentru fete (cea mai bună prietenă)!
Cît mai curînd posibil vă rog. FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

La multi ani!
Am asteptari de la tine...
Mereu sa te vad zambind!
Un gand curat iti trimit in fiecare zi...
La tine sunt toate vorbele frumoase...
Ti-as da cel mai scump dar, dar stiu ca prietenia noastra e mult mai valoroasa...
Am incredere in tine si niciodata n-ai sa ma dezamagesti!
Nimic nu-i mai frumos ca ochii tai!
Inima prieteniei noastre bate in ritmul respectului si sinceritatii...

Incearca si asa, mai schimba cate ceva ca sa se adapteze prieteniei voastre!

| Соня14 explică (pentru Vi003):

Multumesc...dar nu-i ceea ce trebu

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Loiala, altruista, modesta, unica, libertina, cu ț nu am gasit dar poti sa arunci o privire aici https://ro.wiktionary.org/....../index.php imaginativa, ambitioasa, naturala, iubareata.

| JustSquirrels a răspuns:

L- loiala
a- amuzanta
m- minunata
u- uimitoare
l-nu mai stiuhappy
t-tenace(perseverenta)
i-iubitoare?
a-amabila
n-naturala? e si asta o calitate
i-inteligenta