| LadyesA a întrebat:

Buna acum 1 saptamana m-am intors de la tara si acolo aveam un verisor de-al 2 si ne-am inteles super bine iar cand am plecat am crezut ca uuura ajung acasa. si acum ma simt asa urat ca imi este dor de acolo.sad ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Du-te inapoi,mai e pana incepe scoala, sau spune-i sa vina el la tine, sa stea cateva zile. thinking

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,atunci va intalniti de abia in vacanta urmatoare :p

| LadyesA explică:

LD mersi de sfat dar usor de spus greu de facutbig grin eu sunt din Brasov pana in Iasi?big grin