| vanhilla2010 a întrebat:

Acum cateva luni mi-am dezactivat timelineul cu ajutorul unui site ( http://www.timelineremove.com ).Ei bine,acum as vrea sa-l activez iar deoarece doar eu vad profilul normal,ceilalti vad tot timeline + c-as vrea sa-mi schimb si poza de coperta iar daca timelineul nu este activat nu pot.
P.S. : nu se poate cu metoda simpla de activare, cu un simplu " get timeline"

Răspuns Câştigător
| ciociiba a răspuns:

Pai uite ce s-a intamplat : am incercat si eu acest site dar din pacate ti ai schimbat doar modul de operare, sa zic asa, al browserului, acesta nu mai suporta timeline-ul trebuie sa intri la setari si sa te complici, eu am rezolvat si imi vede timeline ul. Nu mai stiy exact ce am facut dar a fost complicat. Facebook ul tare are timeline nu mai ai cum sa ii dai get timeline caci nu are cum. Sper ca ai inteles, nu prea stiu sa explica dar asta e. laughing Oricum sper ca te-am ajutat. :* O zi buna in continuare happy.

| vanhilla2010 explică (pentru ciociiba):

Multumesc mult! Asa este, ai avut dreptate..totul a fost din setari si s-a rezolvat totul. O zi buna si tie!

1 răspuns: