| tuty_9104 a întrebat:

Buna ajutati-ma si pe mine va rog chiar am nevoie.Sunt de 9 luni cu prietenul meu si brusc nu mai prea vorbim este tot cu prietenii, a inceput sa consume alcool, imi raspunde la telefon foarte greu, stam la 150 km unul de altul.si mi se pare ca s-a schimbat foarte mult imi zice ca ma iubeste dar ca nu are timp sa vb.chiar nu mai inteleg.am stat impreuna 9 luni ca am fost plecati afara si acum cand am venit acasa a inceput cu astea. ce sa fac?sad

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Probabil anturaju e de vina sau o fi avut vreo problema pe care nu ti o poate impartasi sau in cel mai rau caz a pus ochii pe alta ceea ce eu nu cred pentru ca din ce zici tu, tipu a decurs si la alcool, mai asteapta...o sa fie bine