| CrazyDiddi a întrebat:

Buna all.1 luna si jumatate inainte de a se termina scoala m-am certat cu cea mai buna prietena a mea din cauza uneia care o foloseste dar ea nu ma credesad acum toti din clasa stau mai mult cu mine si e fff bine credeti ca ar trebui sa ma reimprietenesc cu Andra(fosta cea mai buna prietena) eu nu stiu ce sa spun...vin pe clasa a 8-a si nu stiu daca ar fi o idee prea grozava avand in vedere ca ea nu prea iubeste muzica si nici dansul iar acestea sunt calitatile mele dar nu vreau sa ma laud.si ma mai tachina si se lua de mine straight face

Răspuns Câştigător
| eyesss a răspuns:

Daca tziim mult la ea te poti reinprieteni,,, dar daca crezi ca ea nu iti asculta sfaturile si te tachineaza ft mult puteti fi doar niste simpe prietene.

2 răspunsuri:
| sunshine_4741 a răspuns:

Eu zic sa nu incerci sa te reimprietenesti cu andra; daca ea nu stie sa iti aprecieze caliatile pe care le ai, inseamna ca nu iti e prietena; iar din cate ai spus tu imi dau seama ca nici nu aveti prea multe lucruri in comun; parerea meahappy

| CrazyDiddi explică:

Multumesc mult de tothappy aveti dreptate.sa fim doar colege