| anonim_4396 a întrebat:

am 12 ani si reacunosc sunt putin obsedata de comp... stau de la 9:00 pina la 22:00 (in vacanta) e normal? la virsta mea? si nu stiu cum sa ma las? un sfat mersy...

Răspuns Câştigător
| nicolici a răspuns:

Gasteste-ti altceva de facut. totusi stai toata ziua ...de ex : fa poze, joaca-te cu catelul, fa-ti unghiile etc. funda?big grin

52 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Stai ca acum intru in stadiul 2 de nebunie laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Interesantsmug

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Oh draga mea, iarta-ma ca am fost asa de dramatic incat ti-am dat lacrimile rolling on the floor))))))))))))

Sper ca nu o sa ai cosmaruri sau ceva de genulhee hee

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Nicolici = Numai vorbesc cu asta ca e nebun laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

laughingvorbesti singur pe-aicitongue.

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Iti plac desenele anime si melodiile melodramatice de genul asta?
http://www.youtube.com/watch?v=P75vosW_Rw8

:>

:)) (desene xD)

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Nu am urmarit desene de genul(par interesante). melodia mi se pare ciudatahee hee

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Pai ce sa fac si eu, apropo ti-ai schimbat poza ca nu se mai vede? laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Da. mi-am schimbat`o. nu o sa se mai vada niciodata?:-ss

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ba da, peste cateva ore se schimba happy

Sunt curios sa vad ce poza ai pus laughing, sper ca esti tu o. O laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Eu ma cam bag la somnyawn. mai vorbim...noapte bunahappy

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Noapte buna

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Eu suntbatting eyelashes

| Jojos20 a răspuns:

Pai e putin cam mullt! gaseste. ti ceva de facut. Iesi cu prt prin oras. Fa po0zee! Fa. ti mai multi prieteni exista mullte posibilitati sa iesi din casa laughing :**

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Kyrie):

La cat sta la calculato, r este foarte posibil sa nu mai ajunga la 18-19 ani.

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Hi hiii

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ti-ai gasit chat pe topicul asta? laughing

acu am venit si eu acasahee hee, ce trist, numai am timp sa stau pe TPU decat vreo 2-3 ore zilnic laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

E ca mi-a dat funditalaughing la cat am tocit eu tastatura pe aicilaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Eu scriu un raspuns la fiecare topic si iau funda happy

Azi nu am luat decat o funda, saracul de mine, ieri am luat 10 crying

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Doar ataaaat?laughing

| BlueBird05 a răspuns:

Incearca sa stai in fiecare zi tot mai putin si gaseste-ti si alte activitati. Cum ar fi:
1.Iesi la cumaraturi.
2.Plimba-te hai-hui prin oras.
3. Fa-ti unghiile.
4. Fa poze.
5.Joaca-te cu animalutul tau.
6.Citeste.
Etc... Bafta!winking

| Garffield a răspuns:

Ti-o dau pe mama...