| Yoana_7024 a întrebat:

am 16 ani si n-am avut niciun prieten. voi la ce varsta ati avut primul prieten?

Răspuns Câştigător
| annie_9752 a răspuns:

In februarie fac 15 ani, dar nu am avut niciun prieten si nici nu am de gand.Ar fi o actiune prematura din partea mea; de ce sa grabesc viitorul? Felicitarile mele ca ai ajuns pana la varsta asta fara prieten!

O seara super!:*

5 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

La 13 ani. Dar bineinteles ca au fost "relatii" superficiale, copilaresti.

| elasexygagica a răspuns:

La 5 ani love struck

| Ecou a răspuns:

Pai nu am avut nici un prieten pana acu( "prieten" ca iubit) si nici nu vreau, ca doar sunt baiat wtf

| cryssa a răspuns:

Mrrrrr...la 12rolling on the floor
mdea...devreme...dar, ce sa-i faci, mi-a placut de el, m-a intrebat si am zis:``dc nu?``

| theLITTLEsunShine a răspuns:

Yo fac 12 ani peste vreo 13 zile...
Si deja am al 2 prieten[iubit]