| TheBirdOfTheHermes a întrebat:

Am abonament vadafone dar îmi iau cartele cu număr pe fiecare lună pentru că mă taxau mult la factură.
Daca am abonamentul Vodafone până în 2014 pot să îmi iau o cartela cosmote reîncarbailă? Să nu mai iau cu număr?

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Poti

| Albanezu1212121 a răspuns:

Pai daca iti iei alta cartela cosmote si nu Vodafone s-ar putea sa iti trimita facturi ca trebuie sa platesti etc. Daca chiar nu mai vrei abonamentul du-te la ei si zile ca vrei sa intrerupi abonamentul si chiar dupa poti sa iti bagi alta cartela rencarcabila. Fundita?