| dana39668 a întrebat:

Am cea mai ciudata intrebare pusa vreodata...cum as putea sa ma ingras? avand in vedere ca arat ca un bat cu picioare.laughing. Port numai haine largi. Din aceeasi cauza si formele mele nu exista.plz raspunsuri multe dau funda [ efectul sa apara cam intr-o luna]

1 răspuns:
| lovestoryofyou a răspuns:

Ca sa nu mai ai matreata trebuie sa o tii sub control in mod continuu folosind permanent un sampon anti-matreata. Rezultatele le vei vedea dupa aproximativ 6 spalari. Trebuie sa intelegi totusi ca nu exista un tratament care sa opreasca definitiv aparitia matretii, iar samponul anti-matreata are rezultate atata timp cat este folosit, fara a preveni aparitia episoadelor ulterioare de agravare a problemei

asta e o prima varianta
2) consuma cat mai multe kalorii
3)Stresul mental si emotional trebuie redus cat mai mult cu putinta. Exercitiile de relaxare sunt de asemenea recomandate.

sper ca te-am ajutat pls funda