| anonim_4396 a întrebat:

am fost la tara pentru cateva zile iar tata a ramas acasa. I-am spus sa foloseasca Google Chrome pentru ca internet explorer nu prea mai mergea.Cand m-am intors acasa m-am uitat in history si am vazut mai multe siteuri porno accesate dar sunt la niste ore care cu sigurantatata este la servici si oricum nu il cred in stare de asa ceva ...nu stiu ce sa fac. pe moment n-am zis nimanui nimic...plz ajutati-ma cu niste sfaturi.

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai nici nu zi cuiva ceva.Sterge History si gata.Subiect inchis.Nu are rost si nu ai de ce sa te gandesti daca tatal tau s-a uitat sau nu pe asemenea siteuri.Bafta!