| chiquitita a întrebat:

Am iesit cu un baiat acum ceva timp, dar eu inca tineam la fostul meu prieten.Acum vorbesc cu accest baiat cu care am iesit, prin mesaje, iesim, mergem amandoi la facultate. Problema este ca el crede ca vreau o relatie serioasa cu el si nu stiu cum sa ii explic ca nu vreau. Mi-e sa nu-l ranesc, ca baiatul chiar tine la mine. Ce sa fac? Cum sa ii explic? Doresc niste sfaturi.

1 răspuns:
| shainitainii a răspuns:

Eu zic sa vorbesti mai repede cu el despre asta. Cine stie... probabil dupa va crede ca l'ai folosit sau ceva de genul. thinking