| dariarusu068482761 a întrebat:

Buna am intrat azi in saitul acesta si nu stiu cum sa-mi caut prieteni poate unul stie? va rog frumos raspundeti

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai intai raspunde si tu la una-doua intrebari, pune si tu una -doua intrebari si apoi mergi la poza celui pe care-l vrei de prieten si este o banda verde pa care scrie"adauga ca prieten" si dai clic acolo! Asta inseamna ca cel solicitat poate sa fie sau nu de acord cu cererea ta de prietenie. Si cu asta, basta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietenie virtuala este inexistenta, deoarece o prietenie reala implica multe compromisuri. Una in fata pc-ului nu cere nimic, decat sa scrii ceea ce ii convine persoanei respective.
Cauta prieteni in viata reala, nu depasi bariera dintre realitate si virtual.