| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de puţin ajutor... Mâine este ziua unei prietene dar nu este din România, este din Grecia. Vreau să-i trimit un e-mail cu o fotografie ceva legată de prietenie sau texte despre prietenie. În engelză sau în română. Ştie cineva un site de pe care pot trimite aşa ceva?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Dutzy a răspuns:

Http://www.versuri.ro/versuri/edldfm_adda+prietenie+adevarata.html
Poti pune melodia asta pe fundal, ca e superba :X

| noone a răspuns:

Poti cauta niste citate despre prietenie. pur si simplu google it!
se va bucura insa si mai mult daca ii spui cu propriile-ti cuvinte ce simti pentru ea! bafta!happy