| Lupin000 a întrebat:

Bună,am nevoie oarecum de sfaturi.
Mi-am deschis oarecum al treilea ochi și într-o seara m-am pus la somn și vedeam lumini și dintr-o data mi-am văzut un coleg ca vorbea cu o fată și dintr-o dată a apărut un cer negru plin lângă el și m-am trezit brusc și nu puteam sa ma mișc și simțeam ca ma strângea ceva de gat și după 10 minute m-am putut ridica.
A doua zi la școală l-am întrebat dacă a vorbit cu ea la aceea ora și el mi-a confirmat ca da.
Cine ma poate ajuta cu orice as fi recunoscător.

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Interesant. Știu destule sa zic asa cât sa îți zic ca faptul ca ai deschis al treilea ochi prea rapid poate sa îți mai dea experiente de genul în continuare. Dar interesant. Sunt curios cum l-ai deschis