| TDGMeebu a întrebat:

Buna!
Am o colega la scoala...vai!
Nu conteaza cum o cheama, dar doar numele celor cu care "a fost impreuna" le voi spune.
La inceput, avea o relatie foarte buna cu un baiat Bobo. S`a despartit de el. S`a pus cu unu Nonu. S`a despartit de el. S`a pus cu unu Roby. S`a despartit de el. S`a pus cu unu Ady.(in acelasi timp era si cu Nonu). Ady s`a despartit de ea. S`a pus inapoi cu Nonu. S`a despartit de el, s`a pus iar, iar s`au despartit, iar au fost impreuna, pana acum cand e cu unu Body. mi-a spus ca vrea sa se desparta de el sa se puna inapoi cu Nonu.
Cum credeti ca este fata asta?
Eu cred ca e o "curva".
Altfel nu pot sa-i spun big grin.
Vreau parerile voastre.big grin

5 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Da, usuratica.Si nu e convinsa de ceea ce vrei, nestatornica.

| marla a răspuns:

" usuratica " se zice
fii mai delicata! big grin

| toteusunt a răspuns:

Parerea mea e ca e o fata fara personalitate, care nu stie ce vrea de la viata.Bine,probabil are sub 16 ani laughing

| Laimy a răspuns:

Nu e curva, simplu stie s-a se bucure din plin de viata... si ii place s-a incerce tare multe lucruri.
" Curva " este cea care se intilneste cu mai multi baieti " Odata", sau care se lasa ca o tirfa s-a fie f...
Nu e curva fata, prs ea e indiferenta la unele lucruri, si stie s-a se distreze de-a binelea.

| razvanutzu a răspuns:

Sincer si eu.straight face
sa se puna sa se desparta?straight face
prosti baietii care stau cu ea oh go on
chiar daca ar arata bine nu m`as pune din nou cu ea. rolling eyes
si daca iti e prietena : spune`i pe fata.happy
nu astepta sa-i spuna altii;-j