| MarinV1234 a întrebat:

Buna, am o intrebare, am gasit in curte cand eram plecat de acasa ( casa era goala) doua V- uri facute din 2 bete rupte simetric pe jumatate spre rasarit. Mentionez din nou ca casa era goala si curtea curata, fara niciun bat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

S a ratacit cineva și și a făcut semn spre casa.

| dullcat a răspuns:

Buna.Care e intrebarea? Iti faci griji ca betele ar avea vreo semnificatie magica intunecata? Nu exista astfel de lucruri decat in filme.Probabil niste pasari le-au scapat in drum spre cuib sau alta explicatie logica cu mai mult sens.laughing Stai calm.

| Mentaydisabled1 a răspuns:

O persoana random se plictisea, sau un om cu probleme mintale nu avea ce sa faca, nu cred ca e ceva prea grav