| TheGirl76 a întrebat:

Am o intrebare.
atunci cand faci o injectie ce te doare de fapt?'
injectia care o baga in mana sau serul care intra in mana?
funda

Răspuns Câştigător
| diverse a răspuns:

O sa te doara serul putin pe urma dar nu-ti fa mare griji si sa nu-ti fie frica de ac pentru ca nu o sa simti nimic cand il baga si o sa vezi ca ai luat deja injectia si nai stiut deci succes si nu uita de funda

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca serul care intra in mana doare

| Konata a răspuns:

Buna!
Pai, atunci cand cineva iti face injectie te doare pentru ca acul injectiei perforeaza in acelasi timp si pielea dar si vena. Aia te doare de fapt. Apoi, depinde de vaccin\injectie. Unele substante iti amortesc mana si cauzeaza dureri unde te-a intepat happy.

O seara buna!

| neutrino a răspuns:

De obicei te doare...frica de injectie.

| Dariusuu a răspuns:

Intepatura.

E doar parerea mea.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Depinde de injecţie.
Câteodată doare mai mult înţepătura în sine, câteodată serul.

Răspuns utilizator avertizat