| •βϋβϋ•&•ϯᶏᵷ• a întrebat:

Am o intrebare...cum pot sa fac un idiot care m-a bagat inlista de prieteni pe yahoo messenger sa imi spuna cine este ca el ma jtye pe mine jy eu vreau sa jtyu cine este...Va rog sa ma ajutati idù lui de mess este :suspect_de_repede Va rog sa ma ajutatsy daw fundita la care mergecrying

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Da mi mie id lui si iti spun eu daca gasesc pe google cum il cheama, trimite l pe particular

5 răspunsuri:
| JuLien a răspuns:

Pai de unde stii ca el te stie?

| ILadyInBlack a răspuns:

Lasa messu si ia romana.

| •βϋβϋ•&•ϯᶏᵷ• explică (pentru ILadyInBlack):

Faptul ca scriu prescurtat nu inseamna ca sunt analfabeta! Intelegi?

| ILadyInBlack a răspuns (pentru •βϋβϋ•&•ϯᶏᵷ•):

Ala nu e scris prescurtat, e un mod prostesc de a scrie prin inlocuirea unor litere cu altele. unde-i prescurtarea? nu te-am facut analfabeta, doar renunta in a mai scrie asa, nu are nici o logica si in plus, pentru mine, e destul de obositor sa stau sa descifrez un cuvant. e alegrea ta, eu ti-am dat doar un sfat.

| LuckyboyRO a răspuns:

Intoarcei farsa. fa-ti un id, pune la avatar o poza cu o tipa smekera rau si zi ca vrei sa il cunossti nu stiu ce nu stiu ce. da dar chestia asta ar merge cam peste 1 -2 saptamani ca daca eu faci acu se prinde. bye si bft