| bogddan4you a întrebat:

vreau sa vorbesc cu un prieten pe care il am inlista de pe TPU ca prieten si nu stiu cum sa vb cu el va rog mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Robertamirela23 a răspuns:

Buna, scuze ca te deranjez dar avandu-te in lista de prieteni am decis sa-mi cunosc mai bine prietenii...deci numele meu e cutare al tau?
poti incepe sa-i scrii asta apoi restul vine de la sine

| bogddan4you explică (pentru Robertamirela23):

Eu am pus o intrebare si vreau raspuns asa ca te rog si va rog pe toti numai raspundeti aveti exemplu ok vreau doar raspunsuri folositoare.

| floresdemayo a răspuns (pentru bogddan4you):

Măi, nerecunoscătorule, fata a încercat să te ajute, iar tu așa-i răspunzi? Ai vrut un sfat? Ți l-a oferit! Ce nu ți-a plăcut?
Dacă nu știi să legi o prietenie, înseamnă că nu o știi nici păstra!

| Robertamirela23 a răspuns (pentru bogddan4you):

Ti-am oferit raspunsul... daca n-ai observat, alta data nu te voi ajuta

4 răspunsuri:
| bogddan4you explică:

Voi ce treaba aveti eu vreau un raspuns la intrebare cine nu-mi da un raspuns sa numai raspunda ok sa fie valabil pentru cei ce nu stiu eu am pus o intrebare si vreau raspuns pa sa numai vb prs.