| kkkk a întrebat:

.am o problema ff mare..va rog sa ma ajutati..sa zicem ca imi pun la facebook o poza la profil...si dupa un timp caut prin albume, gasesc alta mai preferata mie si vreau sa o adaug pe aceea la profil.dar dupa ce o pun imi pierd toate like'urile si comentarile..de ce? si am vazuttt la ff multi ca azi au o poza, maine si-o schimba si raman like'urile si comentarileeee...de ceee? crying(((((((((f unda

4 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai probabil persoanele alea au avut mai demult acea poza la profil si acum au repus-o.Si atunci iti raman.Dar daca o iei din alte albume care nu e "Fotografii de profil" nu iti mai apar like-urile si comentariile. happy

| Mădă0611 a răspuns:

Mai preferata? rolling on the floor Ti se dubleaza imaginea, una la profil, una in album. Cauta in albumul unde ai gasit-o pe cea mai preferata si o sa aiba toate like-urile si comm-urile. Of, grele...