| Teresa02 a întrebat:

am o problema fostul meu iubit vrea sa se impace cu mine si mi-a spus ca daca vrem sa ne impacam sa fac s*x cu el....eu nu vreau cum pot sa ii zic ca nu este bine ce face si cum fac sa ii scot aceasta ideie din cap...dau fundita. P. S. Fara critici va rog mult ajutati-ma. Multumesc! Scuze de categorie dar celelalte nu merg

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În concluzie, pe el doar sexul îl interesează!
Îți vezi de viața ta și nu te mai uita în urmă.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Ii zici ca nu te culci cu un nesimtit care vrea sex doar de dragul de a-si descarca nevoile personale. Sa se chinuie sa isi caute una daca vrea.

| darrio2007 a răspuns:

Doar pentru asta te vrea.Este josnic baiatul asta.Nici sa nu te gandesti.Se foloseste de tine sa-si descarce energia.Trimite-l pe Centura.Sau la sora lui stanga.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca asta e motivul eu zic sa-l trimiti undeva. (nu am voie sa injur), si sa-ti vezi de treaba!
Baieti sunt,, garla''
Eu zic sa cauti pe cineva care sa te merite, sa te iubeasca si sa respepecte asa cum esti.