| gsjsjjs a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am cumparat de curand un iphone 4s la mana a doua. pot sa primesc apeluri sa raspund si sa vorbesc dar daca vreau sa sun eu pe cineva imi contorizeaza apelul fara a suna. am incercat sa sun si la 112 si a mers doar la numere 072xxxxxxx... ce este de facut?

2 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Du-te cu el la un service autorizat gsm sau Istyle, si te vor lamuri cei de acolo! Bafta!winking big grin

| Stf_Ionut_1997 a răspuns:

Am avut si eu problema aceasta. Trebuie sa te duci la un magaziu ( Vodafone; cosmote; Orange ) unde ai cartela sa iti faca o setare