| anubisx200 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am facut petting cu prietena mea care este virgina deci nu are himenul rupt. S-a intamplat cam cu 10 zile inainte de perioada cand ar trebui sa ii vina ciclul. Mentionez ca in timpul petting-ului nu am avut protectie, mi-am frecat doar penisul de labiile ei, iar la fiecare 7-10 secunde ma stergeam si eu si ea cu un servetele de lichidul acela cu rol de lubrifiere pana capul penisului ramanea uscat. De altfel ma asiguram ca nu mai ramane lichid lubrifiant nici pe canal, tragand cu mana pe lungimea canalului de ejaculare ca sa pot sterge tot. De cateva ori i-am pus penisul la intrarea in vagin si mimam intentia de penetrare dar NU s-a penetrat deloc, NU a intrat deoarece ea zicea ca o doare si ma retrageam.Nu s-a produs ejaculare. Dupa petting ea s-a spalat cu apa si sapun din abundenta. La 30 de minute dupa i-a aparut pe chilot o pata de sange de marimea unei monede si si-a pus un absorbant pana a doua zi, pe acela aparand la fel o pata de sange de aceeasi marime. A doua zi nu a mai curs. Ce probabilitate este ca ea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Daca penetrarea NU s-a produs la fel si ejacularea nu exista riscuri de sarcina.
Si sangele e posibil sa fi aparul in urma dezvirginarii. Posibil ca a patruns suficient cat sa rupa himenul.

| anubisx200 explică (pentru irina20):

Da, ai avut dreptate...dar am omis ceva, a doua zi pe la ora 23 i-a venit ciclul...deja e a treia zi de ciclu.Presupun ca nu poate fi vorba de instalarea unei sarcini si ciclul sa vina peste.NU?

| irina20 a răspuns (pentru anubisx200):

Nu,stati linistiti.Dar incercati sa va protejati chiar daca faceti petting, sau macar sa aveti protectie la voi in cazul in care vreti sa mergeti mai departe.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Insarcinata nu cred ca ar putea fi dar nici virgina...