| alinus05 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.astazi am spart o oglinda dar nu am spart-o asa tare incat sa cada cioburile(oglinda bicicletei)ci am crapato putin.voi avea 7 ani de ghinion? P.S. astazi am avut putin ghinion de exemplu:dupa ce am spart oglinda mama trebuie sa vina de la serviciu siinterfonul era inghis.am avut ceva probleme!

Răspuns Câştigător
| cosmy2013 a răspuns:

Daca te candresti la asta ghinionul vine chiar si daca nu ai spart nimic si parerea mea e sa nu te mai ghandesti si sa te rogi (daca eti crestin) la IISUS pentru a se spala pacatele. oGlinda se zice cca da pacate.

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

O sa ai cei 7 ani de ghinion doar daca iti intra-n cap ca vei avea ghinion.

| CioncuIonut1990 a răspuns:

Sunt superstitii.
eu unul nu cred in asa ceva.
bafta!

| Mikys99 a răspuns:

Prostii.povesti de adormit kopii, sau povesti babesti.