| chrystyna a întrebat:

Am si eu o intrebare-Ati auzit de cartea numita "secretul cresterii in inaltime"? A citit-o cineva? Da rezultate? Eu am comandat-o saptamana trecuta dar nu a venit. O fi teapa? Bine ca nu am platit inca nimic, dar nu stiu daca va da rezultatele dorite.

8 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Am auzithee hee, desigur ca totul e posibil, poate cresti, insa cand ai comandat cartea nu te-ai uitat in cat timp iti vine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu vreau sa comand cartea...desi sunt sceptica tare vreau sa vad daca o sa ma ajute cu ceva. Nu costa asa mult si pana acum nu am auzit de ceva solutii pentru cresterea in inaltime asa ca o sa incerc si eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am comandat caretea azi si vine vineri cred ca va da rezultate
:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tio pot vinde eu daca mai doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat si eu cartea... si acum imi pare rau ca am comandat-o. Deoarece cartea contine informatii care se pot gasi si pe net. De exemplu infomatii despre, streching, yoga, pilates, hipnoza. Se gasesc si pe google laughing si intelegi mult mai bine deoarece iti arata filmulete. Ma rog. Succes oricum>; d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as dori cartea sau informatii despre ea daca se poate va rog frumos...

| gabitsssu a răspuns:

Buna! ai mai primit cartea? a dat rezultatethinking ast raspuns:*:*:*

| evolet a răspuns:

Buna, am cumparat si eu o carte cu secrete miraculoase pentru cresterea in inaltime si am fost dezamagita rau cand am deschis-o...sunt doar minciuni atragatoare