| JohannaMary a întrebat:

big grin
Cand vreau sa descarc un joc sau un album cu muzica de pe anumite site-uri, cand ii dau Save, la iconita de pe ecran apare o casuta dreptunghiulara alba si pe ea e iconita aceea de la internet, acel "e" albastru!straight face
Cum pot sa fac sa nu mai apara asa?(Si am uitat sa mentionez, cand vreau sa intru in fisier se deschide pagina de internetstraight face)

Răspuns Câştigător
| Swear a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita respectiva si in functie de ce ai downloadat ii dai deschide cu un program sa iti dau un exemplu : eu descarc o melodie si imi apare asa cum iti apare tie dau click dreapta pe iconita si dau deschide cu sau open with apoi iti apare o lista cu programele care le ai tu in pc si alegi de acolo daca e muzica alegi winampul sau ce folosesti tu... aa si inca ceva happy te sfatuiesc sa schimbi browserul... internet explorer s-a invechit descarca si tu opera 10. 62 turbo e foarte rapid sau google chrome sunt foarte bune amandoua si nu iti face figuri ca internet explorer. Sper ca te-am ajutatwinking Bye Bye.

2 răspunsuri:
| Swear a răspuns:

Sincer jocurile nu stiu dar ti-am mai spus schimbati browserul adica nu mai folosi internet explorer pentru ca are foarte multe erori si este foarte lent.

| JohannaMary explică:

Ms mult:*
Dar de exemplu jocurile cu ce program se pot deschide?thinking