| nice67 a întrebat:

Buna,
am si eu o intrebare daca dai 'like', la o pag de fb, utilizatorul acelei pagini iti poate vedea pozele si tot ce ai tu pe pagina?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Daca ai profilul privat nu poate sa vada pozele happy daca sunt publice pozele sau postarile, poate sa le vada happy

| nice67 explică (pentru ℓαυяα):

Adica pe orice pagina care am dat 'like' apare ca si unui utilizator public?

| ℓαυяα a răspuns (pentru nice67):

Da, incearca sa iti faci profilul privat happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de setarile facute de tine. Daca ai setat Public iti poate vedea oricine pagina, indiferent daca iti este prieten sau nu.

| nice67 explică (pentru darrio2007):

Pagina nu este 'public'

| darrio2007 a răspuns (pentru nice67):

Nu iti poate vedea nimic.