| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare daca poate cineva sa ma ajute sa gasesc o solutie pentru sobolani. soacra mea are sobolani in wc-ul de la tara si i-lau astupat sobolani cu pamant multumesc

2 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Otrava de sobolani pusa tot anul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai recunoaste ca sunt in casa si deja se invelesc si pun capul pe pernele voastre din pat. Pui capcane de sobolani, muti cainele la cativa metri de casa pentru ca au o relatie speciala cu ei, otrava si cresti mai multe pisici.