| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca poate sa ma ajute cineva:

Cine a descoperit apa pe pamant, ca apa este potabila?

7 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Poate flinston cand vedea animalele s-a decis sa-si bage si el botu.

| vindiesel1000 a răspuns (pentru mentholinks):

Ma gandesc ca cu cateva sute de ani inaintea lui Cristofor Columb... Cred ca tu ai mers prea departe.winking

| Kozbinski a răspuns:

Eu cand am creat apa pe pamant team creat si pe tine.

| vindiesel1000 a răspuns (pentru Kozbinski):

Dupa ce ca esti analfabet, mai esti si prost pe deasupra.

Prostul nu e prost destul pana nu-i si fudul! La tine se potriveste perfect!

Te gasisi sa te bagi tu ca musca in lapte, stai in banca ta daca nu stii sa raspunzi si ai pofta de misto.
Este o intrebare foarte serioasa.

| Kozbinski a răspuns (pentru vindiesel1000):

Mersii mult pentru explicatie si apreciere, se vede ca nu sti de gluma si ati place sa jignesti gratuit. domnule no name

| Kozbinski a răspuns (pentru vindiesel1000):

Apropo te rog frumos spunem-i cine esti si de unde esti?

| Kozbinski a răspuns (pentru Kozbinski):

Si in final daca vrei un raspuns iatal, apa hidrogen oxigen coalizat sau H2o nu a fost creat de cineva ci de ceva adica imediat dupa big bang o data cu dilatarea moleculelor de gaz, a aparut toate formele!