| iöиi a întrebat:

Heei big grin
Ce faceti?big grin
uita-ti joc barn buddy de mult adica is la lvl 83 si de o saptamana incoace imi apare niste erori x(
Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later.

Please refresh the page to continue.
di daca dau refrsh dupa 1 min tot asa imi apare ce sa fac :S cateodata nu merge deloc...asa vi se int si voua?
ce sa fac?:S

2 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Şi mie mi se întâmplă şi nu am nici o idee în privinţa asta. Să aşteptăm să îşi revină. Pa. pa

| Sofia07 a răspuns:

Da.si eu patesc la fel. Poate se va face ceva in privinta asta