| val31989 a întrebat:

Buna,am si eu o problema cu facebook-ul.Dupa ce i-am trimis un mesaj unei prietene,mi-a aparut ceva, cica sa mai scriu parola o data. Dupa ce am scris-o mi-a aparut niste poze de-ale prietenilor de pe facebook unde trebuia sa bifez cine e in poze.Ei bine am trecut cu bine peste astea ...mai departe mi-a aparut ceva unde trebuia sa scriu nr.de tel... pe urma diferite coduri pe care trebuia sa le scriu intr-o casuta.La urma mi-a aparut asta: Din motive de securitate contul dvs. este blocat temporar
În cazul în care acest cont reflecta numele real și informații cu caracter personal, vă rugăm să ne ajute să-l verifice.

Va rog, sa imi explice si mie cineva ce sa intimpla?
Acum nu mai pot intra pe facebook.
Funda pentru un raspuns bun.
(scuzati-mi exprimarile...si greselile )

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru 24 de ore ai contul blocat de facebook. Dupa 24 de ore isi revine la normal.

| val31989 explică (pentru neluL):

Serios? surprise

| neluL a răspuns (pentru val31989):

Serios! nu suntem la T/A big grin

| val31989 explică (pentru neluL):

laughing O sa incerc sa vad big grin

| neluL a răspuns (pentru val31989):

Ok!

| val31989 explică (pentru neluL):

Nu a mers crying... ieri pe la 12 mi s-a blocat, si acum tot nu mai pot intra

| neluL a răspuns (pentru val31989):

Intra in emailuri si vezi daca ai unul de la facebook.

| summergirl25 a răspuns:

Fa-ti alt cont, fata! sau mai asteapta cateva zile