| Julyanna a întrebat:

am si eu o problema cu profilul de facebook... toti prietenii mei spun ca nu imi poate vedea nici o fotografie si nici macar informatiile de baza despre mine. Cand vor sa vada vreo fotografie cu mine le este afisat mesajul."Ne pare rau,, aici nu se afla nici un continut disponibil." Tinand cont ca toate informatiile despre mine, cat si fotografiile sunt publice. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Ladyd10 a răspuns:

La poze ii problema ca nu ti s'o incarcat complet cand le'ai pus pe face... si eu am patit'o, si la restul, probabil ti pus sa vezi doar tu.mai verifica odata...