| AutumnDay a întrebat:

A avea fotografiile si alte lucuri de pe profilul de Facebook publice sau complet ascunse(in asa fel incat doar prietenii sa le poata vedea)?
Voua cum vi se pare mai ok? Si de ce?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de postari.
Postarile simple, share-uri si altele, le las vizibile doar pentru prieteni, pentru ca acolo se aduna si comentariile de 4 clase, intre mine si prieteni. Pozele cu lucrari (reclama) sau check-in-urile de fite (snob), le fac publice.

| Victor453 a răspuns:

Eu intotdeuna fac publice, ca sa mai multe likeuri, sa vada altii, s afac cunostinte etc