| Emma_6271 a întrebat:

Buna am si eu o problema ma poate ajuta cineva?sad
Am stat cu mai multi baieti si fete si au avut jointuri si am tras si eu pentru prima data maxim 20 de fumuri si minim vreo 13...si apoi peste vreo saptamana am mai tras tot asa vreo 7 ...si acum trebuie sa ma duc la dermatolog si s-ar putea sa`mi faca niste analize oare se va cunoaste ca am tras?crying

5 răspunsuri:
| Arisz a răspuns:

Probabil.dar cel mai sigur NU...
nu-ti face grijiwinking
fundita?big grin? X

| bobby_7474 a răspuns:

Timp de 6 saptamini persista in organism drogul, si se poate vedea in analiza de singe si urina.Nu stiu cum se procedeaza in Ro,dar in afara, la fiecare tinar, se face automat testul de THC(tetra hidro canabiniol)atunci cind se examineaza singele si urina,pentru ca in zilele noastre f multi tineri folosesc droguri, si ca medicul sa stie ce fel de tratament poate sa-i prescrie tinarului, ca sa nu interactioneze cu drogul si sa-i produca moartea.Asa ca dac esti bolnava, mai bine recunoaste ce ai facut, ca sa te poti trata, si lasa joinsurile ca nu-ti rezolvi asa viitorul

| agentulagent a răspuns:

Nu cred

| uSur3Lx a răspuns:

1. Depinde ce fel de analize faci despre ce este vorba in analize.
2. Daca vei mai trage mult se va cunoaste! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vine asta maxim vreo 20 minim vreo 13. esti amuzanta.In primul rand cred ca ati fumat panarame dinalea de la magazinu de vise. Alea sunt otravuri pure. Si nu nu iti va iesi nimic la teste decat daca iti va face un test special in acest sens. Eu zic sa nu mai fumezi chestii din astea sau sa renunti la prienteii dubiosi asta daca nu vrei sa iti para rau pe viitorwinking deci concluzie te poti duce linistita la dermatolog ca nu are nici o treaba una cu cealalta