| andreea_6511 a întrebat:

Buna am si eu o rugaminte urgenta la voi maine la 15 trebuie sa ma duc la un interviu de angajare la hipermarchetul profi dar ideeea e ca nu prea stiu multe date despre aceasta firma va rog dati-mi si mie date despre firma aceasta

7 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Nu-ti recomand sa te duci la Profi. Am lucrat si eu si lucrezi mai de toate acolo: adica esti si casier, si lucrator comercial, si faci curatenie in magazin, etc. Vinde alimente de toate sortimente: carne, lactate, mezeluri, dulciuri, etc. Sfatul meu este sa nu accepti jobul asta, dar e decizia ta pana la urma.

| andreea_6511 explică (pentru Komododragosh):

Da dar ideea e ca nu am deloc de munca

| andreea_6511 explică (pentru Komododragosh):

Lucrezi de mult timp sunt seriosi la banii?

| andreea_6511 explică (pentru Komododragosh):

Chiar nu aveti idee?

| Komododragosh a răspuns (pentru andreea_6511):

Am lucrat o luna acolo si te inteleg ca nu ai deloc loc de munca. Daca chiar ai nevoie de bani neaparat atunci angajeaza-te, dar nu te astepta la cine stie ce bani. Daca vrei mai multe informatii cauta pe google, simplu.

| andreea_6511 explică:

Va rog ajutati-ma!

| andreea_6511 explică:

Va rog mult! dati mi si mie date despre aceasta firma