| Tedydragutza13 a întrebat:

Am tableta de 4 luni si am fost la cineva in vizita cu ea bine inteles am luat si incarcatorul cu mine si cand am plecat am luat incarcatorul am ajuns acasa... si cand a trebuit sa o incarc nu mai gaseam incarcatorul si nici acum nu l-am gasit cu ce as putea sa incarc? Ajutoooooooor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In raioanele IT ale marilor magazine sau la un service IT (dar un pic mai scumpe decit in magazin).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai cautat in toate gentile si sacosele? Ori l-ai pierdut pe drum. In cazul asta, va trebui sa cumperi altul.

| Tedydragutza13 explică (pentru anonim_4396):

Alt incarcator de unde?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tedydragutza13):

In raioanele IT ale marilor magazine sau la un service IT (dar un pic mai scumpe decit in magazin).