| BiScUiThEeEeeEeEE a întrebat:

Am telefon LG S360 si am card de memorie si il am bagat dar imi spune memorie plina. Ce fac? funditahappy

Răspuns Câştigător
| daianaroxana a răspuns:

Cam unica solutie daca nu vrei sa iti iei alt card este sa mai stergi melodii.gandestete la melodiile care sunt vechi si plictisitoare sau la cele pe care oricum nu le mai asculti. uitate care ocupa mai mult spatiu adica este mai mare. fundita te rog?

2 răspunsuri:
| DJRocker a răspuns:

Scoate cardul baga-l din nou sau cumparati altul.

| soryna_9188 a răspuns:

Buna:-)... daca iti spune asta sfatul meu este sa iti cumperi alt card sau sa mai stergi cate ceva de pe acesta pentru ca este plin...pa pa :-P :-P :-P numai bine!