| OhGodWhy a întrebat:

As dori sa stiu daca diploma de bac se poate ridica si dupa 2 sau 3 ani, am terminat liceul si am luat bacul, dar diploma nu am ridicat-o. Ma gandesc ca pot oricand sa o ridic de la secretariat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate ridica si dupa 2-3 ani.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!
Totuşi, tot mai multe licee solicită "taxă de arhivare" pentru actele de studii neridicate în decurs de 2-3 ani de la absolvire sad

Toate cele bune!

| Hirtopeanu_Ady_1999 a răspuns:

Da, dar depinde mult si de liceu, dar sunt obligati prin lege sa pastreze diploma, precum si o copie a acesteia in dosar-ul tau.