| TaylorMomsen a întrebat:

Am un Samsung Corby si mi-am pus parola la "Fisierele mele". Problema este ca am uitat parola... Ce sa fac?! Cum sa aflu parola sau sa o scot?!

10 răspunsuri:
| slam a răspuns:

Incearca asta: intra in meniu, apoi setari, securitate, blocare confidentialitate si apoi vezi unde ai pus parola si debifezi happy sper ca ai inteles...am si eu samsung big grin

| TaylorMomsen explică:

Ca sa pui parola intri la Setari >> Securitate >> Blocare confidentialitate >> Bifezi acolo la ceea ce vrei sa pui parola, pui parola si gata. happy

| TaylorMomsen explică:

@anonim. Tu gandesti inainte sa spui ceva? Ca sa o scot trebuie sa o stiu, iar eu daca am uitat-o cum sa fac asta?! Vorbesti degeaba.

| OxiiiLineage a răspuns:

Se mai intampla. incearca sa ti'o reamintesti. fa legatura dintre telefon si... parola mai probabila. ca a o scoti, cred ca trebuie sa mergi la setari thinking bafta (:.

| Aammy a răspuns:

Hey daca ai uitat parola nu exista o alta cale de a o afla. Mergi la centrul de la care ai cumparat telefonul! persoanele de acolo te pot ajuta! Mult succes!
P. s. : Incearca sa iti amintesti!
Si... Data viitoare scrie parola in jurnal! :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai pus parola la corby la fisiere, te rog zim si mie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti scoate parola, daca inchizi telefonul si il deschizi din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru. faza asta esti fraier(fraiera) ce ai mai fi si tu. cum ti-ai pus parola asa ti-o scoti

| bushido a răspuns:

Zi-mi si mie te rog ce parola ai pus prima data la blokare fisiere(sau asta ai uitat-o? ca si eu incerc sa o pun sa nu stiu ce parola ii)

| TaylorMomsen explică (pentru bushido):

Asta am uitat-o.